Wersja |
Data zmiany |
Autor |
Opis |
Akcje |
1 |
2016-01-07 19:51:35 |
Daniel Banaś |
|
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
id | puste | 35756 | user_id | puste | 107761 | resource_id | puste | 967 | name | puste | Komisje | category_id | puste | 9915 | language_id | puste | 1 | short | puste | Komisje | full | puste |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
Stanisław Bednarz - Przewodniczący Komisji
Zbigniew Cyganik - Wiceprzewodniczący Komisji
Kazimierz Kędra - Członek Komisji
Krzysztof Kosztyła - Członek Komisji
Stanisław Kułak - Członek Komisji
Zbigniew Kwiatkowski - Członek Komisji
Andrzej Rzepka - Członek Komisji
Kazimierz Tympalski - Członek Komisji
Bogusław Wasylewicz - Członek Komisji
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
Paweł Froń - Przewodniczący Komisji
Tomasz Rzepka - Wiceprzewodniczący Komisji
Maria Bodzioch - Członek Komisji
Daniel Boroń - Członek Komisji
Zbigniew Cyganik - Członek Komisji
Grzegorz Florek - Członek Komisji
Piotr Jatczyszyn - Członek Komisji
Dorota Kamińska - Członek Komisji
Stanisław Kułak - Członek Komisji
Stanisław Niedzielski - Członek Komisji
Szymon Stapiński - Członek Komisji
Marek Wacek - Członek Komisji
Komisja Rewizyjna
Marek Wacek - Przewodniczący Komisji
Stanisław Bednarz - Członek Komisji
Zbigniew Kwiatkowski - Członek Komisji
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
Andrzej Rzepka - Przewodniczący Komisji
Piotr Jatczyszyn - Wiceprzewodniczący Komisji
Stanisław Bednarz - Członek Komisji
Kazimierz Kędra - Członek Komisji
Zbigniew Kwiatkowski - Członek Komisji
Edward Sabik - Członek Komisji
Bogusław Wasylewicz - Członek Komisji
Kazimierz Zajdel - Członek Komisji
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
Daniel Boroń - Przewodniczący Komisji
Maria Bodzioch - Wiceprzewodniczący Komisji
Grzegorz Florek - Członek Komisji
Paweł Froń - Członek Komisji
Dorota Kamińska - Członek Komisji
Krzysztof Kosztyła - Członek Komisji
Stanisław Niedzielski - Członek Komisji
Tomasz Rzepka - Członek Komisji
Edward Sabik - Członek Komisji
Szymon Stapiński - Członek Komisji
Kazimierz Tympalski - Członek Komisji
Marek Wacek - Członek Komisji
Kazimierz Zajdel - Członek Komisji
| publishfrom | puste | 2016-01-07 00:00:00 | _active | puste | 1 | slug | puste | komisje |
|
2 |
2016-01-07 19:52:03 |
Daniel Banaś |
Pole category_id zmieniło wartość z '9915' na '9918' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
category_id | 9915 | 9918 |
|
3 |
2016-01-07 19:55:24 |
Daniel Banaś |
Pole full zmieniło wartość z '<h2> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h2> <p> <strong>Stanisław Bednarz</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Cyganik</strong> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Kędra</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Krzysztof Kosztyła</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Kułak</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Andrzej Rzepka</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Tympalski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Bogusław Wasylewicz</strong> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h2> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h2> <p> <strong>Paweł Froń</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Tomasz Rzepka </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Maria Bodzioch</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Daniel Boroń</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Cyganik</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Grzegorz Florek</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Piotr Jatczyszyn</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Dorota Kamińska</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Kułak</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Niedzielski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Szymon Stapiński</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Marek Wacek</strong> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h2> Komisja Rewizyjna</h2> <p> <strong>Marek Wacek</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Bednarz</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h2> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h2> <p> <strong>Andrzej Rzepka</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Piotr Jatczyszyn</strong> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Bednarz</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Kędra</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Edward Sabik</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Bogusław Wasylewicz</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Zajdel</strong> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h2> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h2> <p> <strong>Daniel Boroń</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Maria Bodzioch </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Grzegorz Florek</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Paweł Froń</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Dorota Kamińska</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Krzysztof Kosztyła</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Niedzielski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Tomasz Rzepka</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Edward Sabik</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Szymon Stapiński</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Tympalski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Marek Wacek </strong>- Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Zajdel </strong>- Członek Komisji</p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> <strong>Stanisław Bednarz</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Cyganik</strong> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Kędra</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Krzysztof Kosztyła</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Kułak</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Andrzej Rzepka</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Tympalski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Bogusław Wasylewicz</strong> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> <strong>Paweł Froń</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Tomasz Rzepka </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Maria Bodzioch</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Daniel Boroń</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Cyganik</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Grzegorz Florek</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Piotr Jatczyszyn</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Dorota Kamińska</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Kułak</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Niedzielski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Szymon Stapiński</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Marek Wacek</strong> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> <strong>Marek Wacek</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Bednarz</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> <strong>Andrzej Rzepka</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Piotr Jatczyszyn</strong> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Bednarz</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Kędra</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Edward Sabik</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Bogusław Wasylewicz</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Zajdel</strong> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> <strong>Daniel Boroń</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Maria Bodzioch </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Grzegorz Florek</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Paweł Froń</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Dorota Kamińska</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Krzysztof Kosztyła</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Niedzielski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Tomasz Rzepka</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Edward Sabik</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Szymon Stapiński</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Tympalski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Marek Wacek </strong>- Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Zajdel </strong>- Członek Komisji</p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
Stanisław Bednarz - Przewodniczący Komisji
Zbigniew Cyganik - Wiceprzewodniczący Komisji
Kazimierz Kędra - Członek Komisji
Krzysztof Kosztyła - Członek Komisji
Stanisław Kułak - Członek Komisji
Zbigniew Kwiatkowski - Członek Komisji
Andrzej Rzepka - Członek Komisji
Kazimierz Tympalski - Członek Komisji
Bogusław Wasylewicz - Członek Komisji
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
Paweł Froń - Przewodniczący Komisji
Tomasz Rzepka - Wiceprzewodniczący Komisji
Maria Bodzioch - Członek Komisji
Daniel Boroń - Członek Komisji
Zbigniew Cyganik - Członek Komisji
Grzegorz Florek - Członek Komisji
Piotr Jatczyszyn - Członek Komisji
Dorota Kamińska - Członek Komisji
Stanisław Kułak - Członek Komisji
Stanisław Niedzielski - Członek Komisji
Szymon Stapiński - Członek Komisji
Marek Wacek - Członek Komisji
Komisja Rewizyjna
Marek Wacek - Przewodniczący Komisji
Stanisław Bednarz - Członek Komisji
Zbigniew Kwiatkowski - Członek Komisji
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
Andrzej Rzepka - Przewodniczący Komisji
Piotr Jatczyszyn - Wiceprzewodniczący Komisji
Stanisław Bednarz - Członek Komisji
Kazimierz Kędra - Członek Komisji
Zbigniew Kwiatkowski - Członek Komisji
Edward Sabik - Członek Komisji
Bogusław Wasylewicz - Członek Komisji
Kazimierz Zajdel - Członek Komisji
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
Daniel Boroń - Przewodniczący Komisji
Maria Bodzioch - Wiceprzewodniczący Komisji
Grzegorz Florek - Członek Komisji
Paweł Froń - Członek Komisji
Dorota Kamińska - Członek Komisji
Krzysztof Kosztyła - Członek Komisji
Stanisław Niedzielski - Członek Komisji
Tomasz Rzepka - Członek Komisji
Edward Sabik - Członek Komisji
Szymon Stapiński - Członek Komisji
Kazimierz Tympalski - Członek Komisji
Marek Wacek - Członek Komisji
Kazimierz Zajdel - Członek Komisji
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
Stanisław Bednarz - Przewodniczący Komisji
Zbigniew Cyganik - Wiceprzewodniczący Komisji
Kazimierz Kędra - Członek Komisji
Krzysztof Kosztyła - Członek Komisji
Stanisław Kułak - Członek Komisji
Zbigniew Kwiatkowski - Członek Komisji
Andrzej Rzepka - Członek Komisji
Kazimierz Tympalski - Członek Komisji
Bogusław Wasylewicz - Członek Komisji
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
Paweł Froń - Przewodniczący Komisji
Tomasz Rzepka - Wiceprzewodniczący Komisji
Maria Bodzioch - Członek Komisji
Daniel Boroń - Członek Komisji
Zbigniew Cyganik - Członek Komisji
Grzegorz Florek - Członek Komisji
Piotr Jatczyszyn - Członek Komisji
Dorota Kamińska - Członek Komisji
Stanisław Kułak - Członek Komisji
Stanisław Niedzielski - Członek Komisji
Szymon Stapiński - Członek Komisji
Marek Wacek - Członek Komisji
Komisja Rewizyjna
Marek Wacek - Przewodniczący Komisji
Stanisław Bednarz - Członek Komisji
Zbigniew Kwiatkowski - Członek Komisji
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
Andrzej Rzepka - Przewodniczący Komisji
Piotr Jatczyszyn - Wiceprzewodniczący Komisji
Stanisław Bednarz - Członek Komisji
Kazimierz Kędra - Członek Komisji
Zbigniew Kwiatkowski - Członek Komisji
Edward Sabik - Członek Komisji
Bogusław Wasylewicz - Członek Komisji
Kazimierz Zajdel - Członek Komisji
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
Daniel Boroń - Przewodniczący Komisji
Maria Bodzioch - Wiceprzewodniczący Komisji
Grzegorz Florek - Członek Komisji
Paweł Froń - Członek Komisji
Dorota Kamińska - Członek Komisji
Krzysztof Kosztyła - Członek Komisji
Stanisław Niedzielski - Członek Komisji
Tomasz Rzepka - Członek Komisji
Edward Sabik - Członek Komisji
Szymon Stapiński - Członek Komisji
Kazimierz Tympalski - Członek Komisji
Marek Wacek - Członek Komisji
Kazimierz Zajdel - Członek Komisji
|
|
4 |
2018-11-19 10:49:11 |
Tomasz Tabisz |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> <strong>Stanisław Bednarz</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Cyganik</strong> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Kędra</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Krzysztof Kosztyła</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Kułak</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Andrzej Rzepka</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Tympalski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Bogusław Wasylewicz</strong> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> <strong>Paweł Froń</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Tomasz Rzepka </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Maria Bodzioch</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Daniel Boroń</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Cyganik</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Grzegorz Florek</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Piotr Jatczyszyn</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Dorota Kamińska</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Kułak</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Niedzielski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Szymon Stapiński</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Marek Wacek</strong> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> <strong>Marek Wacek</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Bednarz</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> <strong>Andrzej Rzepka</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Piotr Jatczyszyn</strong> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Bednarz</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Kędra</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Edward Sabik</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Bogusław Wasylewicz</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Zajdel</strong> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> <strong>Daniel Boroń</strong> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Maria Bodzioch </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> <strong>Grzegorz Florek</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Paweł Froń</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Dorota Kamińska</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Krzysztof Kosztyła</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Stanisław Niedzielski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Tomasz Rzepka</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Edward Sabik</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Szymon Stapiński</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Tympalski</strong> - Członek Komisji</p> <p> <strong>Marek Wacek </strong>- Członek Komisji</p> <p> <strong>Kazimierz Zajdel </strong>- Członek Komisji</p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji</p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
Stanisław Bednarz - Przewodniczący Komisji
Zbigniew Cyganik - Wiceprzewodniczący Komisji
Kazimierz Kędra - Członek Komisji
Krzysztof Kosztyła - Członek Komisji
Stanisław Kułak - Członek Komisji
Zbigniew Kwiatkowski - Członek Komisji
Andrzej Rzepka - Członek Komisji
Kazimierz Tympalski - Członek Komisji
Bogusław Wasylewicz - Członek Komisji
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
Paweł Froń - Przewodniczący Komisji
Tomasz Rzepka - Wiceprzewodniczący Komisji
Maria Bodzioch - Członek Komisji
Daniel Boroń - Członek Komisji
Zbigniew Cyganik - Członek Komisji
Grzegorz Florek - Członek Komisji
Piotr Jatczyszyn - Członek Komisji
Dorota Kamińska - Członek Komisji
Stanisław Kułak - Członek Komisji
Stanisław Niedzielski - Członek Komisji
Szymon Stapiński - Członek Komisji
Marek Wacek - Członek Komisji
Komisja Rewizyjna
Marek Wacek - Przewodniczący Komisji
Stanisław Bednarz - Członek Komisji
Zbigniew Kwiatkowski - Członek Komisji
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
Andrzej Rzepka - Przewodniczący Komisji
Piotr Jatczyszyn - Wiceprzewodniczący Komisji
Stanisław Bednarz - Członek Komisji
Kazimierz Kędra - Członek Komisji
Zbigniew Kwiatkowski - Członek Komisji
Edward Sabik - Członek Komisji
Bogusław Wasylewicz - Członek Komisji
Kazimierz Zajdel - Członek Komisji
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
Daniel Boroń - Przewodniczący Komisji
Maria Bodzioch - Wiceprzewodniczący Komisji
Grzegorz Florek - Członek Komisji
Paweł Froń - Członek Komisji
Dorota Kamińska - Członek Komisji
Krzysztof Kosztyła - Członek Komisji
Stanisław Niedzielski - Członek Komisji
Tomasz Rzepka - Członek Komisji
Edward Sabik - Członek Komisji
Szymon Stapiński - Członek Komisji
Kazimierz Tympalski - Członek Komisji
Marek Wacek - Członek Komisji
Kazimierz Zajdel - Członek Komisji
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
|
|
5 |
2018-12-21 09:09:44 |
Tomasz Tabisz |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji</p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <h3> </h3> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji</p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
|
|
6 |
2018-12-21 09:19:56 |
Tomasz Tabisz |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <h3> </h3> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji</p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <h3> </h3> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
|
7 |
2018-12-21 09:36:42 |
Tomasz Tabisz |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <h3> </h3> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji</p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> - Członek Komisji</p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <p> </p> <p> </p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <h3> </h3> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji
- Wiceprzewodniczący Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
- Członek Komisji
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogdan Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
|
8 |
2018-12-21 09:38:20 |
Tomasz Tabisz |
|
Podgląd
|
9 |
2019-07-11 10:45:26 |
Tomasz Tabisz |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <h3> </h3> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Zastępca Przewodniczącego Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Zastepca Przewodniczącej Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogdan Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Zastępca Przewodniczącego Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Dorota Kamińska
- Zastepca Przewodniczącej Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogdan Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
|
10 |
2019-08-21 13:44:49 |
Tomasz Tabisz |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Zastępca Przewodniczącego Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Zastepca Przewodniczącej Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Zastępca Przewodniczącego Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Zastepca Przewodniczącej Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Zastępca Przewodniczącego Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Dorota Kamińska
- Zastepca Przewodniczącej Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogdan Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Zastępca Przewodniczącego Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Dorota Kamińska
- Zastepca Przewodniczącej Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
|
11 |
2020-01-10 10:04:52 |
Tomasz Tabisz |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Zastępca Przewodniczącego Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Zastepca Przewodniczącej Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Zastępca Przewodniczącego Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Zastepca Przewodniczącej Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Zastępca Przewodniczącego Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Dorota Kamińska
- Zastepca Przewodniczącej Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Zastępca Przewodniczącego Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Dorota Kamińska
- Zastepca Przewodniczącej Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
|
12 |
2020-02-13 13:05:44 |
PAWEŁ BOROŃ |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Zastępca Przewodniczącego Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Zastepca Przewodniczącej Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Zastępca Przewodniczącego Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Zastepca Przewodniczącej Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Zastępca Przewodniczącego Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Dorota Kamińska
- Zastepca Przewodniczącej Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Zastępca Przewodniczącego Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Kazimierz Tympalski
- Zastepca Przewodniczącej Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
|
13 |
2020-02-13 13:07:20 |
PAWEŁ BOROŃ |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Zastępca Przewodniczącego Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Zastepca Przewodniczącej Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Zastępca Przewodniczącego Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodnicząca Komisji Kazimierz Tympalski
- Zastepca Przewodniczącej Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Wiceprzewodnicząca Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodniczący Komisji Kazimierz Tympalski
- Wiceprzewodniczący Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
|
14 |
2020-02-26 14:57:40 |
Tomasz Tabisz |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Wiceprzewodnicząca Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodniczący Komisji Kazimierz Tympalski
- Wiceprzewodniczący Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Wiceprzewodnicząca Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodniczący Komisji Kazimierz Tympalski
- Wiceprzewodniczący Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Urszula Tesznar
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
|
15 |
2020-02-26 14:58:14 |
Tomasz Tabisz |
|
Podgląd
|
16 |
2021-05-26 12:45:11 |
Tomasz Tabisz |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Paweł Ścibor</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Wiceprzewodnicząca Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodniczący Komisji Kazimierz Tympalski
- Wiceprzewodniczący Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Urszula Tesznar
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Wiceprzewodniczący Komisji Paweł Ścibor
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Wiceprzewodnicząca Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodniczący Komisji Kazimierz Tympalski
- Wiceprzewodniczący Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Urszula Tesznar
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
|
17 |
2021-07-07 14:24:15 |
PAWEŁ BOROŃ |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aneta Masłyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aneta Masłyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Wiceprzewodnicząca Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodniczący Komisji Kazimierz Tympalski
- Wiceprzewodniczący Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Urszula Tesznar
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Aneta Masłyk
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Wiceprzewodnicząca Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodniczący Komisji Kazimierz Tympalski
- Wiceprzewodniczący Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Urszula Tesznar
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Aneta Masłyk
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
|
18 |
2021-07-16 12:22:50 |
Tomasz Tabisz |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aneta Masłyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aneta Masłyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' na '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aneta Masłyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aneta Masłyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Aneta Masłyk
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Wiceprzewodnicząca Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodniczący Komisji Kazimierz Tympalski
- Wiceprzewodniczący Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Urszula Tesznar
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Aneta Masłyk
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Aneta Masłyk
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Wiceprzewodnicząca Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodniczący Komisji Kazimierz Tympalski
- Wiceprzewodniczący Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Urszula Tesznar
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Aneta Masłyk
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
|
19 |
2022-03-21 13:44:02 |
Tomasz Tabisz |
Pole full zmieniło wartość z '<h3> Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aneta Masłyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p> </p> <h3> Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aneta Masłyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> <strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' na ' <h3>Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Porządku Publicznego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aneta Masłyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> <p> </p> <h3>Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku</h3> <p> - Przewodnicząca Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p><strong> </strong>- Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Józef Miksiewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> </p> <h3>Komisja Rewizyjna</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Wiceprzewodnicząca Komisji <strong>Aleksandra Haudek</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p> </p> <h3>Komisja Skarg, Wniosków i Petycji</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Adam Pomykała</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław Wasylewicz</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p> </p> <h3>Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Wiceprzewodniczący Komisji <strong>Bogdan Szmyd</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogusław </strong><strong>Wasylewicz</strong></p> <p><strong> - </strong>Członek Komisji <strong><strong>Aneta Masłyk</strong></strong></p> <p> </p> <h3>Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów</h3> <p> - Przewodniczący Komisji <strong>Andrzej Łach</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Krzysztof Bednarczyk</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Daniel Boroń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Cyganik</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Bogdan Duplaga</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Paweł Froń</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Piotr Jatczyszyn</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Dorota Kamińska</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Zbigniew Kwiatkowski</strong></p> <p> - Członek Komisji <strong>Grzegorz Pietryka</strong></p> <p><strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Mariola Pilszak</strong></p> <p><strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Tomasz Rzepka</strong></p> <p><strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Urszula Tesznar</strong></p> <p><strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Tympalski</strong></p> <p><strong> </strong>- Członek Komisji <strong>Kazimierz Zajdel</strong></p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Aneta Masłyk
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Wiceprzewodnicząca Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodniczący Komisji Kazimierz Tympalski
- Wiceprzewodniczący Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Urszula Tesznar
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Aneta Masłyk
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Aneta Masłyk
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Wiceprzewodnicząca Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodniczący Komisji Kazimierz Tympalski
- Wiceprzewodniczący Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Urszula Tesznar
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aneta Masłyk
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
|
|