Komisje
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej, Porządku Publicznego
- Przewodniczący Komisji Zbigniew Cyganik
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Aneta Masłyk
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel
Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki i Wypoczynku
- Przewodnicząca Komisji Mariola Pilszak
- Wiceprzewodnicząca Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Józef Miksiewicz
- Członek Komisji Adam Pomykała
Komisja Rewizyjna
- Przewodniczący Komisji Paweł Froń
- Wiceprzewodnicząca Komisji Aleksandra Haudek
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
- Przewodniczący Komisji Kazimierz Tympalski
- Wiceprzewodniczący Komisji Adam Pomykała
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Urszula Tesznar
Komisja Rolnictwa, Lesnictwa i Ochrony Środowiska Naturalnego
- Przewodniczący Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Wiceprzewodniczący Komisji Bogdan Szmyd
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Bogusław Wasylewicz
- Członek Komisji Aneta Masłyk
Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów
- Przewodniczący Komisji Andrzej Łach
- Członek Komisji Krzysztof Bednarczyk
- Członek Komisji Daniel Boroń
- Członek Komisji Zbigniew Cyganik
- Członek Komisji Bogdan Duplaga
- Członek Komisji Paweł Froń
- Członek Komisji Piotr Jatczyszyn
- Członek Komisji Dorota Kamińska
- Członek Komisji Zbigniew Kwiatkowski
- Członek Komisji Grzegorz Pietryka
- Członek Komisji Mariola Pilszak
- Członek Komisji Tomasz Rzepka
- Członek Komisji Urszula Tesznar
- Członek Komisji Kazimierz Tympalski
- Członek Komisji Kazimierz Zajdel